0618CDMCCDS-1R5MC Sumida
  • Part Number: 0618CDMCCDS-1R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 7A 24 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0618CDMCCDS-1R5MC Sumida
    0618CDMCCDS-1R5MC Sumida
    0618CDMCCDS-1R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0618CDMCCDS-1R5MC is described as FIXED IND 1.5UH 7A 24 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM