0530CDMCCDS-4R7MC Sumida
  • Part Number: 0530CDMCCDS-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.8A 60 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0530CDMCCDS-4R7MC Sumida
    0530CDMCCDS-4R7MC Sumida
    0530CDMCCDS-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0530CDMCCDS-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 3.8A 60 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB