0530CDMCCDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 0530CDMCCDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.1A 38 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0530CDMCCDS-3R3MC Sumida
    0530CDMCCDS-3R3MC Sumida
    0530CDMCCDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0530CDMCCDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 5.1A 38 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.