0530CDMCCDS-1R0MC Sumida
  • Part Number: 0530CDMCCDS-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 9.4A 14 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0530CDMCCDS-1R0MC Sumida
    0530CDMCCDS-1R0MC Sumida
    0530CDMCCDS-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0530CDMCCDS-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 9.4A 14 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.