0520CDMCDS-6R8MC Sumida
  • Part Number: 0520CDMCDS-6R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 6.8UH 2.4A 85 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 19,050
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0520CDMCDS-6R8MC Sumida
    0520CDMCDS-6R8MC Sumida
    0520CDMCDS-6R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0520CDMCDS-6R8MC is described as FIXED IND 6.8UH 2.4A 85 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.