0520CDMCDS-5R6MC Sumida
  • Part Number: 0520CDMCDS-5R6MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.6UH 2.6A 75 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 17,030
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0520CDMCDS-5R6MC Sumida
    0520CDMCDS-5R6MC Sumida
    0520CDMCDS-5R6MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0520CDMCDS-5R6MC is described as FIXED IND 5.6UH 2.6A 75 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE