0520CDMCDS-2R2MC Sumida
  • Part Number: 0520CDMCDS-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 4.1A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,764
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0520CDMCDS-2R2MC Sumida
    0520CDMCDS-2R2MC Sumida
    0520CDMCDS-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0520CDMCDS-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 4.1A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"