0520CDMCDS-100MC Sumida
  • Part Number: 0520CDMCDS-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.9A 135 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,512
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0520CDMCDS-100MC Sumida
    0520CDMCDS-100MC Sumida
    0520CDMCDS-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0520CDMCDS-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.9A 135 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.