0512CDMCDS-5R6MC Sumida
  • Part Number: 0512CDMCDS-5R6MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 5.6UH 1.9A 145 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0512CDMCDS-5R6MC Sumida
    0512CDMCDS-5R6MC Sumida
    0512CDMCDS-5R6MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0512CDMCDS-5R6MC is described as FIXED IND 5.6UH 1.9A 145 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.