0512CDMCDS-2R2MC Sumida
  • Part Number: 0512CDMCDS-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 22,243
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0512CDMCDS-2R2MC Sumida
    0512CDMCDS-2R2MC Sumida
    0512CDMCDS-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0512CDMCDS-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 2.6A 70 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM