0512CDMCDS-1R0MC Sumida
  • Part Number: 0512CDMCDS-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 4.2A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 26,880
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0512CDMCDS-1R0MC Sumida
    0512CDMCDS-1R0MC Sumida
    0512CDMCDS-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0512CDMCDS-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 4.2A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Linx Tech
  • Description
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    HOLDER BATTERY 20MM COIN