0420CDMCDS-4R7MC Sumida
  • Part Number: 0420CDMCDS-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 3.1A 67 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 16,499
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0420CDMCDS-4R7MC Sumida
    0420CDMCDS-4R7MC Sumida
    0420CDMCDS-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0420CDMCDS-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 3.1A 67 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.