0420CDMCDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 0420CDMCDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 3.5A 49 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,256
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0420CDMCDS-3R3MC Sumida
    0420CDMCDS-3R3MC Sumida
    0420CDMCDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0420CDMCDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 3.5A 49 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.