0420CDMCCDS-4R7MC Sumida
  • Part Number: 0420CDMCCDS-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2.7A 105 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about 0420CDMCCDS-4R7MC Sumida
    0420CDMCCDS-4R7MC Sumida
    0420CDMCCDS-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0420CDMCCDS-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 2.7A 105 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK