0420CDMCBDS-1R0MC Sumida
  • Part Number: 0420CDMCBDS-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 5.5A 17 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,470
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0420CDMCBDS-1R0MC Sumida
    0420CDMCBDS-1R0MC Sumida
    0420CDMCBDS-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0420CDMCBDS-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 5.5A 17 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM