0420CDMCBDS-100MC Sumida
  • Part Number: 0420CDMCBDS-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 25,785
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0420CDMCBDS-100MC Sumida
    0420CDMCBDS-100MC Sumida
    0420CDMCBDS-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0420CDMCBDS-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.9A 148 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM