0412CDMCDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 0412CDMCDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.3A 115 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 49,130
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0412CDMCDS-3R3MC Sumida
    0412CDMCDS-3R3MC Sumida
    0412CDMCDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0412CDMCDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 2.3A 115 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE