0412CDMCDS-1R5MC Sumida
  • Part Number: 0412CDMCDS-1R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.3A 60 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,643
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0412CDMCDS-1R5MC Sumida
    0412CDMCDS-1R5MC Sumida
    0412CDMCDS-1R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0412CDMCDS-1R5MC is described as FIXED IND 1.5UH 3.3A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM