0412CDMCDS-100MC Sumida
  • Part Number: 0412CDMCDS-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.3A 370 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 28,506
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0412CDMCDS-100MC Sumida
    0412CDMCDS-100MC Sumida
    0412CDMCDS-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0412CDMCDS-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.3A 370 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X