0412CDMCBDS-2R2MC Sumida
  • Part Number: 0412CDMCBDS-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.8A 79 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,016
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0412CDMCBDS-2R2MC Sumida
    0412CDMCBDS-2R2MC Sumida
    0412CDMCBDS-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0412CDMCBDS-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 2.8A 79 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.