0412CDMCBDS-1R0MC Sumida
  • Part Number: 0412CDMCBDS-1R0MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1UH 4.5A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,666
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0412CDMCBDS-1R0MC Sumida
    0412CDMCBDS-1R0MC Sumida
    0412CDMCBDS-1R0MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0412CDMCBDS-1R0MC is described as FIXED IND 1UH 4.5A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V