0412CDMCBDS-100MC Sumida
  • Part Number: 0412CDMCBDS-100MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 10UH 1.3A 370 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,672
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0412CDMCBDS-100MC Sumida
    0412CDMCBDS-100MC Sumida
    0412CDMCBDS-100MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0412CDMCBDS-100MC is described as FIXED IND 10UH 1.3A 370 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Adafruit
  • Description
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    View
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V