0410CDMCBDS-4R7MC Sumida
  • Part Number: 0410CDMCBDS-4R7MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.6A 218 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,791
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0410CDMCBDS-4R7MC Sumida
    0410CDMCBDS-4R7MC Sumida
    0410CDMCBDS-4R7MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0410CDMCBDS-4R7MC is described as FIXED IND 4.7UH 1.6A 218 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.