0410CDMCBDS-3R3MC Sumida
  • Part Number: 0410CDMCBDS-3R3MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 3.3UH 2.2A 165 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 12,311
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0410CDMCBDS-3R3MC Sumida
    0410CDMCBDS-3R3MC Sumida
    0410CDMCBDS-3R3MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0410CDMCBDS-3R3MC is described as FIXED IND 3.3UH 2.2A 165 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM