0410CDMCBDS-2R2MC Sumida
  • Part Number: 0410CDMCBDS-2R2MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 2.2UH 2.6A 104 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 36,938
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0410CDMCBDS-2R2MC Sumida
    0410CDMCBDS-2R2MC Sumida
    0410CDMCBDS-2R2MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0410CDMCBDS-2R2MC is described as FIXED IND 2.2UH 2.6A 104 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.