0410CDMCBDS-1R8MC Sumida
  • Part Number: 0410CDMCBDS-1R8MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.8UH 2.8A 75 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 30,778
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0410CDMCBDS-1R8MC Sumida
    0410CDMCBDS-1R8MC Sumida
    0410CDMCBDS-1R8MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0410CDMCBDS-1R8MC is described as FIXED IND 1.8UH 2.8A 75 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.