0410CDMCBDS-1R5MC Sumida
  • Part Number: 0410CDMCBDS-1R5MC
  • Manufacturer Name: Sumida
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3.4A 66 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 36,960
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 0410CDMCBDS-1R5MC Sumida
    0410CDMCBDS-1R5MC Sumida
    0410CDMCBDS-1R5MC is manufactured by Sumida and is categorized in the Fixed Inductors category. 0410CDMCBDS-1R5MC is described as FIXED IND 1.5UH 3.4A 66 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Sumida
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"