SWR25X-NRTC-S10-ST-BA Sullins Connectors
  • More about SWR25X-NRTC-S10-ST-BA Sullins Connectors
    SWR25X-NRTC-S10-ST-BA is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SWR25X-NRTC-S10-ST-BA is described as CONN HDR .100" SNGL PCB 10POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"