SWR201-NRTN-S16-RL-WH Sullins Connectors
  • More about SWR201-NRTN-S16-RL-WH Sullins Connectors
    SWR201-NRTN-S16-RL-WH is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SWR201-NRTN-S16-RL-WH is described as CONN HDR 2.0MM SNGL PCB RA 16POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM