SWH25A-NULC-S12-UU-BR Sullins Connectors
  • More about SWH25A-NULC-S12-UU-BR Sullins Connectors
    SWH25A-NULC-S12-UU-BR is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. SWH25A-NULC-S12-UU-BR is described as CONN RECEPT 2.54MM 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM