SWH120-PULG-S13-UU-WH Sullins Connectors
  • More about SWH120-PULG-S13-UU-WH Sullins Connectors
    SWH120-PULG-S13-UU-WH is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. SWH120-PULG-S13-UU-WH is described as CONN RECEPT 1.25MM 13POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK