SWH120-PULG-S12-UU-WH Sullins Connectors
  • More about SWH120-PULG-S12-UU-WH Sullins Connectors
    SWH120-PULG-S12-UU-WH is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Rectangular Connector Housings category. SWH120-PULG-S12-UU-WH is described as CONN RECEPT 1.25MM 12POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK