SMH151-LPPE-D20-SM-BK Sullins Connectors
  • More about SMH151-LPPE-D20-SM-BK Sullins Connectors
    SMH151-LPPE-D20-SM-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SMH151-LPPE-D20-SM-BK is described as CONN HEADER 1MM 40POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM