SMH102-LPPE-D04-SM-BK Sullins Connectors
  • More about SMH102-LPPE-D04-SM-BK Sullins Connectors
    SMH102-LPPE-D04-SM-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SMH102-LPPE-D04-SM-BK is described as CONN HEADER 1MM 8POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    VERTICAL GUIDE 50MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK