SMH100-LPSE-S19-SC-BK Sullins Connectors
  • More about SMH100-LPSE-S19-SC-BK Sullins Connectors
    SMH100-LPSE-S19-SC-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SMH100-LPSE-S19-SC-BK is described as CONN HEADER 1MM 19POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE