SMH100-LPPE-S31-SD-BK Sullins Connectors
  • More about SMH100-LPPE-S31-SD-BK Sullins Connectors
    SMH100-LPPE-S31-SD-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SMH100-LPPE-S31-SD-BK is described as CONN HEADER 1MM 31POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Regtangular Male Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Male Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V