SMH100-LPPE-S13-SD-BK Sullins Connectors
  • More about SMH100-LPPE-S13-SD-BK Sullins Connectors
    SMH100-LPPE-S13-SD-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. SMH100-LPPE-S13-SD-BK is described as CONN HEADER 1MM 13POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN