SIP110-PPVC-D20-SK-BK Sullins Connectors
  • More about SIP110-PPVC-D20-SK-BK Sullins Connectors
    SIP110-PPVC-D20-SK-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. SIP110-PPVC-D20-SK-BK is described as CONN PLUG IDC .100" 40POS. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM