SIP110-PPVC-D15-ST-BK Sullins Connectors
  • More about SIP110-PPVC-D15-ST-BK Sullins Connectors
    SIP110-PPVC-D15-ST-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. SIP110-PPVC-D15-ST-BK is described as CONN PLUG IDC .100" 30POS. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT