SIP110-PPKC-D20-SK-BK Sullins Connectors
  • More about SIP110-PPKC-D20-SK-BK Sullins Connectors
    SIP110-PPKC-D20-SK-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. SIP110-PPKC-D20-SK-BK is described as CONN PLUG IDC .100" 40POS. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM