SIP110-PPJC-D30-ST-BK Sullins Connectors
  • More about SIP110-PPJC-D30-ST-BK Sullins Connectors
    SIP110-PPJC-D30-ST-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. SIP110-PPJC-D30-ST-BK is described as CONN PLUG IDC .100" 60POS. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK