SIP110-PPEC-D12-ST-BK Sullins Connectors
  • More about SIP110-PPEC-D12-ST-BK Sullins Connectors
    SIP110-PPEC-D12-ST-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Direct Wire Board Rectangular Connector category. SIP110-PPEC-D12-ST-BK is described as CONN PLUG IDC .100" 24POS. Perfect Parts is a supplier of Board Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Direct Wire Board Rectangular Connector from all manufacturers
    ---> Board Connectors by sub category
  • More About  Direct Wire Board Rectangular Connector
    Board Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V