SFM210-LPPE-S13-SC-BK Sullins Connectors
  • More about SFM210-LPPE-S13-SC-BK Sullins Connectors
    SFM210-LPPE-S13-SC-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. SFM210-LPPE-S13-SC-BK is described as CONN HDR FMAL 13POS 1MM GOLD SMT. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE