SFM210-LPPE-S12-ST-BK Sullins Connectors
  • More about SFM210-LPPE-S12-ST-BK Sullins Connectors
    SFM210-LPPE-S12-ST-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. SFM210-LPPE-S12-ST-BK is described as CONN HDR FMAL 12POS 1MM GOLD T/H. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Regtangular Female Receptacle from all manufacturers
    ---> Rectangular Connectors by sub category
  • More About  Regtangular Female Receptacle
    Rectangular Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 2.5KHZ
    PIEZO CER BENDER 7000HZ 1000 OHM