SFH41-PPVB-D17-ID-BK Sullins Connectors
  • More about SFH41-PPVB-D17-ID-BK Sullins Connectors
    SFH41-PPVB-D17-ID-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. SFH41-PPVB-D17-ID-BK is described as CONN HEADER .050" 34POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM