SFH213-PPPN-D20-ID-BK-M181 Sullins Connectors
  • More about SFH213-PPPN-D20-ID-BK-M181 Sullins Connectors
    SFH213-PPPN-D20-ID-BK-M181 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. SFH213-PPPN-D20-ID-BK-M181 is described as CONN RECEPT 40POS 2MM IDT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN