SFH21-PPPN-D10-ID-BK-M181 Sullins Connectors
  • More about SFH21-PPPN-D10-ID-BK-M181 Sullins Connectors
    SFH21-PPPN-D10-ID-BK-M181 is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Panel Mount Free Hanging Rectangular Connectors category. SFH21-PPPN-D10-ID-BK-M181 is described as CONN RECEPT 20POS 2MM IDT GOLD. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM