SFH11-NBPC-D17-ST-BK Sullins Connectors
  • More about SFH11-NBPC-D17-ST-BK Sullins Connectors
    SFH11-NBPC-D17-ST-BK is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Female Receptacle category. SFH11-NBPC-D17-ST-BK is described as CONN HEADER .100" 34POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"