RBB20DHHN Sullins Connectors
  • More about RBB20DHHN Sullins Connectors
    RBB20DHHN Sullins Connectors
    RBB20DHHN is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Edgeboard Card Connectors category. RBB20DHHN is described as CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.050. Perfect Parts is a supplier of Connectors and other Interconnects.
    ---> Other parts by Sullins Connectors
    ---> Edgeboard Card Connectors from all manufacturers
    ---> Connectors by sub category
  • More About  Edgeboard Card Connectors
    Connectors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM