PRPC019SAAN-RC Sullins Connectors
  • More about PRPC019SAAN-RC Sullins Connectors
    PRPC019SAAN-RC is manufactured by Sullins Connectors and is categorized in the Regtangular Male Receptacle category. PRPC019SAAN-RC is described as CONN HEADER .100" SNGL STR 19POS. Perfect Parts is a supplier of Rectangular Connectors and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"